Nasze propozycje

Zobacz więcej

JAZAMI: Galeria Unikalnych Produktów
dekoracyjnych, kolekcjonerskich i gadżetów

Szeroka oferta

Wśród produktów znajdują się zarówno pozycje dekoratorskie, jak i produkty kolekcjonerskie różnych autorów. W ofercie posiadamy plakaty, obrazy na płótnie, obrazy na aluminium, naklejki na ścianę, naklejki vlepki, a także magnesy. Nasza  oferta to odpowiedź na trendy modowe i dizajnerskie, dlatego jest ciągle poszerzana. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jazami to jednocześnie producent i zarazem sklep internetowy, w którym kupicie unikalne produkty w wielu różnych wzorach i rozmiarach. Dzięki temu z łatwością wybierzecie taki produkt, który będzie najbardziej dopasowany do Waszego gustu. To co wyróżnia nasze produkty to unikalne projekty oraz wysoka jakość ich wykonania.

Współpraca z autorami

Jazami to innowacyjna platforma, która pozwala na sprzedaż własnych projektów bez żadnej inwestycji finansowej oraz jakiegokolwiek ryzyka. Autor dostarcza nam projekt, a my zajmujemy się całą resztą, tj. przygotowaniem do druku, promocją, wysyłką, płatnościami oraz obsługą klienta.

Nasza platforma jest idealna dla: grafików, rysowników, klubów sportowych, zespołów muzycznych, organizacji społecznych, blogerów oraz twórców. Generalnie, każdy chętny może zostać autorem i zarabiać z nami. Więcej informacji w zakładce: Współpraca.

Zapraszamy do zakupów i współpracy