FUNKCJA EDUKACYJNA NAKLEJEK Z MAPĄ ŚWIATA

FUNKCJA EDUKACYJNA NAKLEJEK Z MAPĄ ŚWIATA

Dzieci uczą się na wiele sposobów. Najlepiej poprzez obserwację i częste powtarzanie. Stwórz im możliwość efektywnego uczenia się i pozwól, by dały się ponieść własnej wyobraźni. Wszystko po to, aby mogły odkrywać nowe miejsca, snuć marzenia o dalekich podróżach i poznawaniu odmiennych kultur. Pomoże Ci w tym mapa świata na ścianę

Naklejka z charakterem!

Naklejki na ścianę z mapą świata dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu dopasujesz je do każdego wnętrza. Doskonale sprawdzą się jako element różnych aranżacji. Młodszemu dziecku pozwolą odkryć nowe miejsca na Ziemi, a nastolatkowi utrwalić zdobyte już wiadomości. Zobacz, dlaczego warto zaaranżować wnętrza z mapą świata.

Kiedy Twoje dziecko kocha mapy

Marzenia o dalekich podróżach snuje chyba każde dziecko. Przypomnij sobie czy na Twoim biurku stał globus? Ile czasu spędzałaś przy nim, wodząc palcem po kolejnych miejscach, które chciałabyś odwiedzić? Zastanawiałaś się, jak wyglądają ludzie mieszkający w innej części globu? No właśnie. Przychodzi taki moment, że dziecko zdaje sobie sprawę, że świat to nie tylko jego najbliższe otoczenie. Pozwól mu go eksplorować, zadawać pytania i poszukiwać nowych miejsc. 

Dodaj na ścianę w jego pokoju globus świata, szczegółową mapę z 7 kontynentami, podpisanymi państwami oraz największymi wodami na Ziemi lub mapę świata z motywem edukacyjnym – zwierzakami zamieszkującymi różne kontynenty. Druga naklejka pełni funkcję samoprzylepnego plakatu. Ale równie dobrze możesz umieścić ją w antyramie i zawiesić w dowolnym miejscu na ścianie.

Mapa w pokoju nastolatka

Szczegółowa mapa świata sprawdzi się również w pokoju nastolatka, który kocha geografię lub chce utrwalić wiadomości zdobyte w szkole. Ale to nie wszystko. Dla miłośników podróży idealna będzie mapa na ścianę w czarnym kolorze. Taka monochromatyczna naklejka nie tylko ozdobi wnętrze, ale będzie też miejscem, na które nastolatek może przypinać kolorowe pinezki, oznaczając kraje, które chciałby zobaczyć lub już widział. Naklejka jest łatwa w montażu i demontażu. Dzięki temu w każdej chwili Twój nastolatek może wymienić ją na nową. 

Czarna mapa świata będzie się też świetnie prezentować w salonie – miejscu, gdzie najwięcej czasu spędza każda rodzina. Wykorzystajcie ją do wspólnych marzeniach o podróżach, a nawet jako element gry w państwa i miasta. Taka ściągawka na ścianie pomoże przypomnieć sobie nazwę państwa na każdą literę alfabetu. Wypróbujcie to!

Mapa świata dla najmłodszych 

Mały podróżnik ucieszy się z kolorowej naklejki siedmiu kontynentów z zamieszkującymi je zwierzętami. Możesz umieścić ją nad łóżkiem malca. Czterolatek zadaje już wiele pytań. Taka mapa to świetna pomoc edukacyjna, żeby pokazać dziecku świat. To także doskonały pretekst, by opowiedzieć, że nasz kraj to tylko jeden pośród dziesiątków na całym świecie. Wyjaśnić, dlaczego w naszej szerokości geograficznej nie żyją pandy czy słonie. Wspólne chwile spędzone w dziecięcym pokoju na odkrywaniu mapy świata dadzą Wam wiele radości. 

Naklejki na ścianę z mapą świata to niebanalny element dekoracyjny, który może jednocześnie pełnić funkcję edukacyjną. Wykorzystaj to!