Zmień swoje projekty w produkty,
sprzedawaj je i zarabiaj!

Jazami Vendor Program

Program jest skierowany do wszystkich, którzy chcą zarabiać na swojej twórczej pasji. Wyprodukujemy artykuły z Twoimi grafikami i zajmiemy się kompleksową obsługą klientów – od przyjęcia zamówienia po wysyłkę.

Ty masz wizję, a my mamy produkty i narzędzia

Miło jest zobaczyć swój produkt używany przez zadowolonych klientów. Dodatkowo Twoje projekty będą zarabiać nawet jak Ty będziesz spać! Własna oferta to również narzędzie wsparcia Twojej twórczości, o którym będziesz mógł mówić bo działa na uczciwej zasadzie wzajemności. Poza tym posiadanie realnych produktów to sposób na prezentacje swoich grafik większej grupie odbiorców.

Wielu twórców jest już na platformie Jazami – szkoda, żeby ciebie zabrakło… Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą. Poza tym Twoje dzieła zasługują na prezentację, a ich wartość poznasz dopiero po zbudowaniu oferty.

Wybierz wysokiej jakości produkty, które pasują do Ciebie….

Koszulka t-shirt
Etui na telefon
Kubek ceramiczny
Czapka

Główne atuty Jazami Vendor Program:


Brak kosztów startowych i opłat miesięcznych

Bezpieczne transakcje i ochrona

Szybkie wypłaty prowizji

Bogaty katalog produktów

Panel do zarządzania ofertą i rozliczeniami

Wysoka jakość produktów i nadruków


Jazami(Safe) to ochrona wszystkich sprzedawców przed potencjalnymi oszustwami ze strony nieuczciwych kupujących. Elementem programu są płatności online, które obsługuje sprawdzona platforma PayU korzystająca z szyfrowania SSL.


Jak rozpocząć współpracę?


Dołączasz
do programu

Jeśli chcesz stworzyć i sprzedawać swoje produkty wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu aktywacji konta na platformie. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej – sprzedawać może każdy.


Przygotowujesz
projekty

Z katalogu produktów wybierasz produkty do swojej oferty. Aby dodać produkt do sklepu wymagany jest plik produkcyjny oraz miniatura (miniaturę możesz wygenerować z korzystając z naszych mockup’ów).


Promujesz
ofertę

Poinformuj swoich potencjalnych klientów o swojej ofercie. Wykorzystaj do tego media społecznościowe. Im bardziej się przyłożysz tym większą prowizję odbierzesz. My również będziemy aktywnie promować Twoje produkty.


Jazami Vendor Program to:

Druk na żądanie

Wykonamy dla Twoich klientów zamówione produkty, jak tylko pojawi się sprzedaż. Oznacza to, że produkt powstaje tylko wtedy, gdy ktoś od Ciebie kupuje.

Kontrola i pakowanie

Dostajesz gwarancję, że Twój produkt będzie najwyższej jakość, a dział kontroli jakości i pakowalnia sprawdzi zamówienie przed wysyłką i zadba, aby zostało solidnie spakowane i dotarło do Twojego klienta nienaruszone.

Bezpieczna i szybka wysyłka

Wyślemy produkt bezpośrednio do Twojego klienta. Współpracujemy z kilkoma globalnymi firmami kurierskimi – twój klient ma wybór.

Dbanie o lojalnych klientów

Jazami Email Automation zadba, aby Twoi klienci byli na bieżąco informowani o nowościach, które dodasz do swojej bazy produktowej. To istotny element w procesie dbania o stałych klientów, dla których warto regularnie rozbudowywać swoją ofertę o nowe motywy i produkty.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu.

Jazami pomaga zaistnieć każdemu w przestrzeni e-commerce by przekształcić pomysły w konkretne produkty i skutecznie dotrzeć do wymagających i zaangażowanych kupujących.

  • Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
  • tel. +48 62 594 12 09
  • e-mail: biznes@jazami.pl

Przystąp do programu i zacznij zarabiać!

Podany adres e-mail stanie się loginem do Panelu Vendora na platformie Jazami.pl.
Nazwa profilu to element adresu URL, który prowadzi do Oferty Vendora np.: https://jazami.pl/by/nazwa-profilu
Numer telefonu nie jest wymagany, ale bywa przydatny w procesie aktywacji i uruchamiania Profilu Vendora na platformie Jazami.
To krótki i zwięzły opis, który powinien przybliżyć klientom ofertę i postać autora (twórcy, sprzedawcy). Info to zostanie zaprezentowane na Stronie Vendora.