Jazami Vendor Program

Twoje projekty z pewnością zainteresują wielu klientów

Program jest skierowany do wszystkich, którzy chcą czerpać zyski ze swojej twórczości i pasji. Prowadzisz blog lub kanał w mediach społecznościowych? Prowadzisz klub, fundację lub stowarzyszenie? Może zajmujesz się fotografią? Dołączając do programu Twoje logo, projekt, zdjęcie znajdzie się na wybranych przez Ciebie produktach, a platforma Jazami ułatwi dotarcie do klientów.


Dołączasz
do programu

Jeśli chcesz stworzyć i sprzedawać swoje produkty wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu aktywacji konta na platformie. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej – sprzedawać może każdy.


Przygotowujesz
projekty

W panelu wybierasz i projektujesz produkty do swojej oferty z wykorzystaniem swoich grafik. Jeśli będzie to konieczne nasz dział graficzny pomoże Ci w ich przygotowaniu.


Promujesz
ofertę

Poinformuj swoich potencjalnych klientów o swojej ofercie. Wykorzystaj do tego media społecznościowe. Im bardziej się przyłożysz tym większą prowizję odbierzesz. My również będziemy aktywnie promować Twoje produkty.


Jazami Vendor Program daje możliwość zaistnienia na rynku wszystkim, którzy są kreatywni!

01

Brak kosztów za przystąpienie

02

Dedykowany panel do zarządzania ofertą

03

Kreator graficzny online do projektowania produktów

04

Kilkanaście unikalnych produktów w ofercie

05

Wsparcie graficzne i marketingowe

06

Reklamy w serwisach zewnętrznych

Główne atuty programu:


Bez opłat miesięcznych

Bezpieczne transakcje i ochrona

Szybkie wypłaty prowizji

Promocja online i email automation


Jazami(Safe) to ochrona wszystkich sprzedawców przed potencjalnymi oszustwami ze strony nieuczciwych kupujących. Elementem programu są płatności online, które obsługuje sprawdzona platforma PayU korzystająca z szyfrowania SSL.

Jazami przygotowuje i kupuje reklamy w sieciach dostawców online obejmujących na przykład sieci społecznościowe i wyszukiwarki – wybór dostawców podyktowany jest jakością i skutecznością oferty dostawcy. *


*) W ramach programu Online Ads Jazami pokrywa wszystkie koszty reklamy produktów u tych dostawców. Jeżeli wykupione reklamy wygenerują sprzedaż Twoich produktów obciążymy Cię opłatą promocyjną w wysokości 15% od sprzedaży wygenerowanej dzięki wykupionym reklamom. Do rozliczeń stosujemy zasadę „first-click”, a skuteczność działań i rozliczenia dostępne są w Panelu. Reklama na stronach zewnętrznych jest obowiązkowa dla większości sprzedawców.

Jazami Gift & Deco Marketplace to:

Obecność w social mediach

Pomagamy przygotować atrakcyjne posty publikowane na Facebooku, Pintereście, Twitterze lub Instagramie dzięki, którym  zwiększysz liczbę obserwujących.

Widoczność oferty

Dzięki Online Ads dotrzemy i przedstawimy Twoją ofertę tysiącom potencjalnych klientów i zapłacimy za te reklamy na stronach takich jak Google, Facebook, Instagram, Pinterest i Bing. Dopiero jeżeli dokonasz sprzedaży dzięki tym reklamom, wówczas od tych transakcji odprowadzisz opłatę za reklamę.

Niepowtarzalna oferta

Jeden projekt to kilkanaście niepowtarzalnych produktów. Od odzieży, przez dekoracje po gadżety – Twoje projekty będą drukowane na produktach wysokiej jakości i wysyłane do klientów. Nie martwisz się produkcją, logistyką czy obsługa klienta.

Dbanie o lojalnych klientów

Jazami Email Automation zadba, aby Twoi klienci byli na bieżąco informowani o nowościach, które dodasz do swojej bazy produktowej. To istotny element w procesie dbania o stałych klientów, dla których warto regularnie rozbudowywać swoją ofertę o nowe motywy i produkty.

Przystąp do programu i zacznij zarabiać!

Podany adres e-mail stanie się loginem do Panelu Vendora na platformie Jazami.pl.
Nazwa profilu to element adresu URL, który prowadzi do Oferty Vendora np.: https://jazami.pl/by/nazwa-profilu
Numer telefonu nie jest wymagany, ale bywa przydatny w procesie aktywacji i uruchamiania Profilu Vendora na platformie Jazami.
To krótki i zwięzły opis, który powinien przybliżyć klientom ofertę i postać autora (twórcy, sprzedawcy). Info to zostanie zaprezentowane na Stronie Vendora.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu.

Jazami pomaga zaistnieć każdemu w przestrzeni e-commerce by przekształcić pomysły w konkretne produkty i skutecznie dotrzeć do wymagających i zaangażowanych kupujących.

  • Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
  • tel. +48 570 333 780
  • e-mail: vendor@jazami.pl