Jazami Vendor Program

Nasz program jest skierowany do wszystkich, którzy chcą czerpać zyski ze swojej twórczości i pasji korzystając z przeznaczonej do tego platformy sprzedażowej – Jazami. 
Prowadzisz blog lub kanał w mediach społecznościowych? Prowadzisz klub, fundację lub stowarzyszenie ? Może zajmujesz się fotografią?
Dołączając do programu Twoje logo, projekt, zdjęcie znajdzie się na wybranych przez Ciebie produktach, a platforma Jazami ułatwi dotarcie do klientów i fanów oraz całej globalnej publiczności.

Jak wygląda współpraca

Jazami Vendor Program jest prosty i przyjemny, a co najważniejsze – opłacalny! 
Opieramy współpracę na pięciu filarach, które pozwolą Ci skupić się na swoich zadaniach i obowiązkach, a przy tym będziesz mógł wsłuchać się w potrzeby Twoich potencjalnych klientów.

01

Nie wymagany wkład własny!

02

Elastyczny sposób ustalania prowizji

03

Zero stresu w związku z obsługą klienta

04

Pomoc w przygotowaniu plików do druku

05

Gwarancja praw autorskich i jakości

Korzystna prowizja bez wkładu i obsługi – tak, wszystko się zgadza! 
Sam najlepiej znasz oczekiwania swoich potencjalnych klientów i to właśnie Ty wiesz jak do nich dotrzeć, prawda? Resztą się zajmiemy 🙂

Dołączenie do programu i rozpoczęcie współpracy

 • Zgłaszasz chęć współpracy
  Chcąc rozpocząć współpracę należy skontaktować się z nami w celu utworzenia konta sprzedawcy.
 • Przesyłasz projekty*
  Dostarczasz nam swoje projekty, wybierasz produkty oraz określasz ceny sprzedaży.
 • Promujesz swoją ofertę 
  Wykorzystaj swoją kreatywność i docieraj do swoich fanów oraz znajomych – To oni w pierwszej kolejności zostaną Twoimi klientami.
 • Odbierasz prowizję
  Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej prowizję przekażemy przez portal Useme. W przypadku firmy prowizję wypłacamy na podstawie otrzymanego rachunku lub faktury VAT.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o szczegółach współpracy, sprawach technicznych i graficznych lub finansach zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

Zapraszamy do kontaktu

 • Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
 • tel. +48 570 333 780
 • e-mail: biznes@jazami.pl

Jazami pomaga zaistnieć każdemu w przestrzeni e-commerce by przekształcić pomysły w konkretne produkty i skutecznie dotrzeć do wymagających i zaangażowanych kupujących.

Formularz kontaktowy