NAKLEJKI ŚCIENNE DO POKOJU MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

NAKLEJKI ŚCIENNE DO POKOJU MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

Księżniczki lubią otaczać się bajkowymi elementami. Chcą marzyć o gwieździstym niebie, łące pełnej motylków czy siedmiu krasnoludkach. Twoja córeczka z całą pewnością też pragnie, aby w jej pokoju zamieszkała wróżka, kolorowy jednorożec lub królowa elfów. Stwórz jej wymarzoną przestrzeń. Sięgnij po naklejki ścienne godne każdej małej damy!

Naklejki ścienne wróżki i jednorożce

Kiedy Twoja córka nieustannie wspomina o latających wróżkach, zaproś jedną do jej pokoju. Niech zamieszkają razem. To może okazać się przyjaźń na długie lata. Wybierz kolorową naklejkę uśmiechniętej wróżki , która będzie przypominać dziecku o dobrej zabawie każdego dnia. Niech ten magiczny świat ozdobi tęcza i tańczące wokół niej wesołe jednorożce. Gwiazdki oraz chmurki dodadzą im nieco lekkości. Całość z pewnością będzie się świetnie prezentować, gdy do aranżacji dodasz jeszcze kilka magicznych gadżetów, np. kolorowy pióropusz przewiesisz przez ramę łóżka albo ozdobisz meble odrobiną magicznego pyłu w postaci kolorowego brokatu.

Dekoracje ścienne na miarę małej damy

Naklejki na ścianę dla dziewczynki to nie koniecznie wróżki, jednorożce czy urocze zwierzaki. W pokoju małej damy nie może zabraknąć kwiatowych dekoracji. Księżniczki lubią dostawać kwiaty od swoich rycerzy. W kąciku zabaw naklej swojej córeczce kwiaty na łące – kwiatuszki i motyle nasycone żywymi kolorami, ozdobią jej przestrzeń. Jeśli Twoja dama lubi bardziej „dorosłe” aranżacje wnętrz, postaw na duże, różowe magnolie , piwonie i stokrotki. Naklejone nad łóżkiem będą przypominać o wiosennej łące i zabawie wśród polnych kwiatów.

Naklejki ścienne napisy

Mała księżniczka chciałby także zaznaczyć swoją przestrzeń. Złota naklejka na ścianę lub meble w kształcie królewskiej korony z napisem „Little Princess” to idealny sposób na personalizację pokoju Twojej córeczki. Zwłaszcza, jeśli musi ona dzielić go z bratem, który wszędzie rozrzuca swoje samochody i roboty. W wydzielonej strefie zaaplikujcie z córką taką naklejkę i ustalcie nowe zasady – w tym miejscu mogą przebywać tylko dzielni rycerze, którzy szanują porządek na zamku! A może tego miejsca będzie strzegł wyjątkowy duet? Pies z kotem , niezwykłe zwierzaki, które zawsze będą przypominać o tym, że „prawdziwi przyjaciele są jak gwiazdy. Nie zawsze możesz ich spotkać, ale wiesz, że są blisko Ciebie”. Z taką sentencją warto iść przez świat!

Puszysty króliczek czy miękki koteczek?

Księżniczki uwielbiają również puchate zwierzątka. Słodki kotek baletnica ze złotą koroną, dostojny łabędź – istnie królewski ptak czy puchaty króliczek w otoczeniu różowych serduszek to najczęstszy wybór dziewczynek. Jedną z tych naklejek umieśćcie nad łóżkiem, biurkiem lub na drzwiach szafy. Podkreślą wyjątkowy charakter przestrzeni Twojego dziecka. Dla dziewczynek, które wolą bardziej delikatne wzory, wybierz lisiczkę z wiankiem z czerwonych kwiatów lub uroczą panią hipopotam , która nigdy nie pozwoli dziecku zapomnieć, że uśmiech to najważniejszy atrybut każdego dnia! Nad łóżkiem naklej uroczego misia na chmurce . Będzie zapraszał Twoją pociechę do odpoczynku za każdym razem, gdy ta poczuje zmęczenie.

Dziewczęce naklejki na ścianę to nie tylko wróżki i jednorożce. Pozwól swojej księżniczce wybrać to, co naprawdę ją ucieszy. Nawet jeśli wśród pluszowych miśków, różowych sukieneczek i miękkich tkanin nagle zamieszka traktor!