Naklejki na ścianę natura

Kolorowe kwiaty, kaktusy, drzewa, słodkie zwierzątka, a może urocze słoneczka i chmurki? Naklejki ścienne natura, to doskonały sposób na nadanie nowego charakteru pomieszczeniom oraz ożywienie różnego typu powierzchni. Nasz sklep internetowy Jazami oferuje najwyższej jakości produkty, które można zaaplikować nie tylko na ścianę, ale również na szybę lub meble. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W asortymencie posiadamy naklejki natura na ścianę, które przeznaczone są do pokoi dziecięcych, sypialni oraz innych pomieszczeń. Jedynym ograniczeniem jest zatem wyobraźnia!

Natura – naklejki na ścianę, które posiadają same zalety!

Oferowane przez nasz sklep internetowy naklejki na ścianę, na których jest natura można w bardzo prosty sposób aplikować. Dodatkowo matowa folia bezproblemowo daje się usunąć i nie niszczy powierzchni. Nasze naklejki ścienne natura są produktami ekologicznymi. Do ich namalowania wykorzystano bezwonne farby, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla otoczenia. Naklejki dostępne są w zestawach, co pozwala na dowolne rozmieszczenie poszczególnych elementów.

Naklejki natura na ścianę – cena

Cena za jaką można zdobyć zestaw oscyluje w granicach 39,99 – 59,99 złotych i jest zależna od ilości i wielkości elementów. Jest zatem bardzo atrakcyjna, a jej stosunek do jakości zawsze wypada korzystnie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Sortuj według:
Sortuj według:
Widok:

Często oglądane produkty

Nic tu nie ma ...