Otagowano: „Naklejki na ścianę baloniki"

Naklejki na ścianę baloniki

Wnętrza bardzo wiele mówią o danej osobie. Dzięki nim możemy pokazać nasz charakter oraz upodobania. Właśnie dlatego coraz większą wagę przywiązujemy do otoczenia, w którym na co dzień przebywamy. Chcemy, żeby było ładne, estetyczne i komfortowe. Dotyczy to nie tylko takich pomieszczeń jak salon czy sypialnia, ale również dziecięce pokoje. Każdy maluch marzy przecież o tym, żeby jego królestwo było piękne i kolorowe. Teraz łatwo stworzyć wymarzony pokoik zarówno dla chłopców czy dziewczynek. Wystarczą naklejki, które można aplikować na ścianie czy meblach. W szybki i prosty sposób ożywią dziecięcy pokój i nadadzą mu wyjątkowego charakteru. W naszej ofercie mamy dostępne naklejki na ścianę w balony, które będą estetycznym uzupełnieniem przestrzeni wokół malucha.

Balony to bardzo modny wzór, który świetnie sprawdzi się w dziecięcym kąciku zabaw, ale też w przedszkolach i wszędzie tam, gdzie przebywają najmłodsi.

Naklejki ścienne w balony – czym się charakteryzują

To, co wyróżnia nasze naklejki to przede wszystkim bardzo wysoka jakość ich wykonania. Drukujemy je na matowej folii samoprzylepnej, która jest bardzo łatwa w aplikacji. Dzięki temu, że poszczególne elementy zestawu, tj. baloniki, chmurki czy latawiec drukowane są oddzielnie, można z nich stworzyć dowolną kompozycję. Dzięki temu nasze naklejki na ścianę z balonami można przyklejać w każdym miejscu w pokoju, według własnego pomysłu. Taka dekoracja na pewno spodoba się każdemu dziecku!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sortuj według:
Sortuj według:
Widok:

Często oglądane produkty

Nic tu nie ma ...