TRZY POMYSŁY NA NAKLEJKI ŚCIENNE DLA DZIEWCZYNKI

TRZY POMYSŁY NA NAKLEJKI ŚCIENNE DLA DZIEWCZYNKI

Wszystkie małe dziewczynki lubią otaczać się magią. Obracać w świecie fantazji, w którym królują dobre wróżki, uwięzione w wieży księżniczki i strzegące do nich dostępu smoki. Kolorowe postacie, różowe gwiazdki, motylki na ścianie. To marzenia Twojej córki, które już teraz możesz szybko urzeczywistnić. Jak zaaranżować pokój małej marzycielki? Podpowiadamy!

Naklejki ścienne w stylu fantasy

Naklejki na ścianę w stylu fantasy ucieszą niejedną dziewczynkę. Rozweselą pokój, nadadzą wyjątkowego charakteru wydzielonej dziecięcej przestrzeni i pozwolą marzyć. Dziewczynki, które lubią oddalać się do świata wyobraźni z całą pewnością ucieszą się z naklejki na ścianę wróżki. Naklejka w ulubionych kolorach Twojej córeczki nie zastąpi jej prawdziwych przyjaciół, ale z całą pewnością pomoże oswoić się np. z samodzielnym zasypianiem. Wróżka będzie czuwać nad łóżkiem przez całą noc. Da maluchowi poczucie bezpieczeństwa. A jeśli w jej towarzystwie pojawią się pulchne jednorożce lub wesołe smoki, maluch nie będzie bał się zostać w swoim pokoju sama.

Gwiazdki czy motylki?

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce. Nie każde jednak lubi otaczać się mnogością barw. Mogą je przytłaczać, a nawet dekoncentrować. Wówczas musisz tak przemyśleć całą aranżację, żeby stworzyć jej przyjazny kąt. Najważniejsze przecież, by Twoja malutka córeczka czuła się dobrze we własnym pokoju. Rozważ wybór niedużych naklejek na ścianę. Świetnie sprawdzą się kolorowe gwiazdki w otoczeniu puchatych białych chmurek. Przyozdobisz nimi delikatne, pastelowe lub zupełnie białe ściany.

Jeżeli pokój Twojej córeczki urządzony jest w stylu skandynawskim wybierz gwiazdki, które wyglądają jak odręcznie malowane . Złote, srebrne oraz czarne odcienie pozostaną doskonałym dodatkiem do surowego, minimalistycznego stylu. W takim pokoju świetnie zaprezentują się również złote motylki . Stonowane barwy i różne rozmiary pozwolą Ci ułożyć dowolną kompozycję. Wybierz naklejki na folii samoprzylepnej, którą z łatwością możesz usunąć, gdy Twoja księżniczka zapragnie zmiany. Zwróć uwagę również, czy każdy element zestawu wycięty jest osobno. W ten sposób z łatwością dopasujesz naklejki do miejsca, w jakim chcesz je umieścić.

Dla miłośniczek zwierzaków

Wbrew pozorom niektóre księżniczki najlepiej czują się… na farmie . Konik, świnka, kaczka, krowa, kura i kogut to całkiem zgrana paczka, która może stać się niezastąpionym towarzyszem zabaw małej dziewczynki. Takie naklejki świetnie będą się prezentować wśród podobnych dodatków. Niewyszukanych zasłon, dywaników czy kolorowej narzuty na łóżko. Mała, wyjątkowa dama ucieszy się również z towarzystwa leśnych zwierząt . Takich, opiekujących się Królewną Śnieżką podczas wędrówki po lesie. 11 niezwykle oddanych towarzyszy umili czas spędzony na zabawie Twojej córki. Wspólnie wybierzcie miejsca, na które nakleicie leśnych przyjaciół i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. Naklejki na ścianę do pokoju małej dziewczynki to świetny sposób na aranżację wymarzonej przestrzeni Twojej córeczki. Wypróbuj nasze podpowiedzi!