UDEKORUJ SWOJE BIURO ZA POMOCĄ NAKLEJEK ŚCIENNYCH

UDEKORUJ SWOJE BIURO ZA POMOCĄ NAKLEJEK ŚCIENNYCH

Biuro to miejsce, w którym spędzasz dużo czasu. Osiem albo i więcej godzin w ciągu dnia. Zadbaj o to, by czuć się w nim dobrze. Łatwiej będzie Ci się skoncentrować i staniesz się znacznie efektywniejszy. Nie ma bowiem nic gorszego niż praca w środowisku, które Cię rozprasza. Jak to zrobić? Sprawdź!

W Twoim biurze z całą pewnością nie może zabraknąć dużego biurka, które pomieści komputer – nawet ten przenośny – kilka książek, segregatorów, organizer na dokumenty i przybornik na biurowe gadżety. To absolutne minimum, które jest Ci potrzebne do pracy. Ale co z tymi momentami, gdy robisz sobie przerwę? Oczy przecież też muszą odpocząć od monitora. Dobrze wtedy skupić wzrok na czymś przyjemnym, prawda? 

Uniwersalne kształty na ścianie

Biuro to miejsce, które warto spersonalizować. Nie tylko ze względu na własne samopoczucie. Takie dekoracje ścienne dużo mówią o Tobie. Jeśli odwiedzają Cię klienci lub kontrahenci, na podstawie tego, jak urządziłeś swoją przestrzeń, będą Cię oceniać. Porządek na biurku, czysta podłoga i przejrzyste okna to jedno. Ale dekoracje to drugie. Klasyczne kształty geometryczne, w stonowanych kolorach mówią więcej niż myślisz. Czarne kwadraty podkreślą Twój profesjonalizm i wiedzę. Są na tyle neutralne, że nie będą rozpraszać niczyjej uwagi. Z kolei niebieskie naklejki na ścianę trójkąty to symbol intelektu. Mocne odcienie niebieskiego rozjaśniają umysł, a jasne uspokajają myśli. Niebieski to także kolor autorytetu oraz elegancji.

Symbol potęgi w Twoim biurze

Siła i pewność siebie to dwie cechy, których nie może zabraknąć nikomu, kto prowadzi własny biznes. Podobnie, jak kolory, tak i symbole powiedzą o Tobie wiele. Czarny koń na ścianie za Twoimi plecami będzie symbolizował powagę, siłę i pewność siebie. Kojarzy się on także z wytrzymałością oraz wolnością. Wybierz też inne naklejki na ścianę: np. wilk, ponieważ jest symbolem lojalności, inteligencji, niezależności oraz – tak ważnej w biznesie – komunikatywności. Wilk w stylu boho świetnie zaprezentuje się na jasnej ścianie nad kanapą dla gości. Jeśli to zbyt mocne symbole, to postaw na naklejkę z ptakami . Czarne, skrzydlate zwierzęta w różnej wielkości możesz dowolnie wykorzystać jako dekorację ścian lub mebli. Ptaki symbolizują intelekt, dobrobyt i czujność.

Coś dla bardziej odważnych

Jeżeli nie lubisz klasyki i chcesz, żeby Twoje biuro było bardziej wesołe niż eleganckie, stwórz takie miejsce. Zastanów się, jaki kolor ścian będzie najbardziej odpowiedni. Skorzystaj z gotowych rozwiązań aranżacyjnych i dobierz dwa kolory z palety barw, które ze sobą współgrają. Jeden z nich powinien być łagodny, jako drugi można postawić na nieco bardzie szalony. Zielony to równowaga, a fiolet oznacza wiarę w podejmowane decyzje. Jasna zieleń w połączeniu z bielą to harmonia, zaś mocny fiolet i delikatna żółć będą stymulować do działania. Ciemne barwy koniecznie musisz rozjaśnić. Z pomocą przyjdą Ci białe naklejki na ścianę. Jeśli masz romantyczną duszę białe chmurki lub gwiazdki będą świetnym wyborem. W biurze nieco mocniej stąpających po ziemi idealnie wyglądają motywy zwierząt Low Poly Animal. Czarne kontury na białym tle ozdobią niejedno pomieszczenie!

Aranżacja biura to zadanie, które musisz bardzo dokładnie przemyśleć. Rozważ wszystkie nasze propozycje i zainspiruj się nimi!